Salary per month:
970 līdz 1382 EUR
Valsts pārvalde
Location:
Riepnieku iela 2, Rīga,LV-1050

Applicants must apply by

Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija

izsludina atklātu konkursu uz vakanto

vecākā inspektora ekspluatācijas jautājumos

ierēdņa amatu uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 2422 06)

Amata pienākumi:

  • Dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas uzraudzība;
  • Pārbaudes komercsabiedrībās, kuras nodrošina dzelzceļa tehnoloģiskos procesus;
  • Dalība pārbrauktuvju apskatēs.

Amatam izvirzāmās prasības:

  • Obligāti: augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība dzelzceļa transportā;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
  • Darbs saistīts ar īpašu risku atrodoties uz sliežu ceļiem.

Amatam noteiktās kompetences:

  • Pārzina Eiropas Savienības tiesību aktus dzelzceļa transporta jomā - ir zināšanas, kāpēc tiek veikta sertifikācija un kādam mērķim tā paredzēta;
  • Nacionālais regulējums  - pārzina galvenos dzelzceļa tiesību aktus un spēj nosaukt  iespējamos kontroles rīkus;
  • Drošības pārvaldības vai citas uzraudzības sistēmas  - ir izpratne par drošības pārvaldības vai citām uzraudzības sistēmām;
  • Dzelzceļa sistēmas darbība - pārzina dzelzceļa ekspluatācijas jautājumus;
  • Uzraudzības principi, metodes un rīki -  ir izpratne kādam mērķim ir paredzēta uzraudzība;
  • Plānošana un organizēšana - plāno darbu patstāvīgi, ir atbildīgs par darba rezultātiem;
  • Praktiskā pieredze  - praktiskā pieredze dzelzceļa transportā vismaz piecus gadus;
  • Intervēšana – saprot, kas ir atklāts vai slēgts jautājums, spēj saprotami uzdot jautājumu;
  • Komunikācija - spēj uzklausīt informāciju, pievērš uzmanību detaļām un analīzei, saprotami uzdod jautājumus un sniedz skaidrojumus, veicina divvirzienu komunikāciju ar iesaistītajām pusēm;
  • Problēmu risināšana - neatkarīgs savos uzskatos, apzinās savu zināšanu/pieredzes robežas, identificē kritiskos faktus sarežģītos jautājumos,  zina, kā apkopot attiecīgu informāciju;
  • Kritiskās analīzes spējas  jeb analītiskā domāšana - izdara secinājumus vai informācija ir ticama, piemērojot dažādas informācijas meklēšanas metodes, pārbauda iegūto informāciju un uzdod jautājumus, izzinošs un uzdod argumentētus jautājumus;
  • Darbs komandā - ir izpratne par katra komandas dalībnieka, tostarp savu lomu, atbalsta komandas darbu un zina, kā sadarboties, lai virzītos uz augstākiem mērķiem un vienotu redzējumu.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionāli augt un papildināt zināšanas dzelzceļa transporta jomā;
  • sadarbības iespējas ar citām institūcijām Latvijā un Eiropas Savienībā;
  • papildatvaļinājumu atbilstoši darba rezultātiem;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgus un zinošus kolēģus, labiekārtotu darba vidi;
  • atalgojumu no 970,00 EUR līdz 1382,00 EUR.

Pretendentiem (-ēm) jāatbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) iesniegt Valsts dzelzceļa tehniskajai inspekcijai sūtot uz e-pasta adresi: pasts@vdzti.gov.lv, 10 dienu laikā pēc sludinājuma publicēšanas. Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija informē:

  • pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi,
  • datu pārzinis ir Valsts dzelzceļā tehniskā inspekcija, kontaktinformācija: Riepnieku iela 2, Rīga, LV-1050, pasts@vdzti.gov.lvwww.vdzti.gov.lv