2020. gada 1 jūnijs

     

 Sākums|Lapas karteSākums > Sākums > Sākums

!!! 14.04.2020. 

09.04.2020. Satiksmes ministra rīkojums Nr.01-03/96 "Par sertifikātu, apliecību un citu dokumentu izsniegšanu ārkārtējās situācijas laikā"

_______________________________

!!! 12.03.2020. 

Sakarā ar Ministru prezidenta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī un noteiktajiem epidemioloģiskās drošības un citiem pasākumiem ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija līdz 2020. gada 14.aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un nodrošina pakalpojumu sniegšanu attālināti.

Tāpat norādītajā laika periodā nenotiks iepriekš dažāda veida plašākā lokā plānotās sanāksmes un tikšanās u.c. publiskās aktivitātes.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Savukārt par aktuālo informāciju par VDzTI pakalpojumu pieejamību informēsim VDzTI tīmekļvietnē www.vdzti.gov.lv.

Nepieciešamības gadījumā lūdzam ar iestādes darbiniekiem sazināties zvanot uz norādītajiem tālruņiem vai elektroniskajā pastā (skat. sadaļu Darbinieku kontaktinformācija).

Jau iepriekš pateicamies par izpratni!

_________________________________

 


 

 KNAB_bann_170x128.jpg     eParaksts


  Atpakaļ    

Patreiz saitā atrodas 1 apmeklētājs
Copyright © Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija 2007