2018. gada 22 februāris

     

 Sākums|Lapas karte


Sākums > Valsts dzelzceļa tehniskās inspekcijas darbības mērķis, atbilstoši Ministru kabineta 2005.gada 4.janvāra noteikumiem Nr.14 "Valsts dzelzceļa tehniskās inspekcijas nolikums" ir valsts pārvaldes funkciju īstenošana dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas uzraudzībā un kontrolē, lai nodrošinātu minēto jomu regulējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu un izpildi.

Valsts dzelzceļa tehniskās inspekcijas, kā Latvijas Republikas valsts drošības iestādes, loma ir nodrošināt Latvijas likumdošanā noteikto drošības prasību izpildi dzelzceļa transporta sektorā, vienlaicīgi strādājot arī pie šo prasību harmonizācijas ar Eiropas Savienības noteiktajām prasībām.

Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija organizatoriski, juridiski un lēmumu pieņemšanā ir neatkarīga no pārvadātājiem, dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājiem, no iesniegumu par tās kompetencē esošo jautājumu iesniedzējiem un dzelzceļa publisko iepirkumu izpildītājiem.

____________________________

 Lai pilnveidotu mūsu darba kvalitāti un sadarbību ar klientiem, lūdzam Jums sniegt novērtējumu par Inspekcijas darbu, kā arī priekšlikumus turpmākās sadarbības attīstīšanai.  Anketas aizpildīšana prasīs ne vairāk kā 3 minūtes Jūsu laika. Saite uz anketu Paldies!

 

 

       KNAB_bann_170x128.jpg     eParaksts


  Atpakaļ    

Patreiz saitā atrodas 3 apmeklētāji
Copyright © Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija 2007